Jak Pozyskać Pieniądze Na Zakup Nieruchomości, Czyli Jaki Kredyt Hipoteczny Wybrać?

W życiu każdego człowieka przychodzi czas na zakup pierwszej nieruchomości do celów mieszkaniowych. Czyli zakup mieszkania lub domu. Niemal każdy znajdzie się w takim momencie swojego życia. W przypadku gdy potrafiliśmy zgromadzić tyle gotówki, że jesteśmy w stanie kupić samodzielnie nieruchomość to jesteśmy w dobrej sytuacji.

Jednak nie wszyscy dysponują taką ilością wolnych środków, i wtedy w pierwszej kolejności udajemy się do najbliższej rodziny. Jest to pierwszy i najłatwiejszy sposób pozyskania pieniędzy na zakup. Nie mając takiej możliwości możemy udać się do przyjaciół czy najbliższych znajomych. Nie jest to jednak dogodna sytuacja prosić o pieniądze najbliższych, często jest to niezręczne i krępujące.

W końcu, gdy wyczerpią Nam się wszystkie możliwości uzyskania dodatkowych pieniędzy na zakup nieruchomości pozostaje Nam tylko do wyboru udać się do banku.

Ceny nieruchomości czy to nowych czy używanych zwykle sięgają wysokich poziomów. Bank w tej sytuacji może zaproponować kredyt hipoteczny. Dla kogoś kto pierwszy raz stoi przed wyborem kredytu hipotecznego jest stosunkowo dużo nowych informacji do analizy. Jednak osoby, które miały już do czynienia z produktem finansowym jakim jest kredyt hipoteczny również wiele kwestii może pozostawać niewyjaśnionych i niejasnych.

Często bank oferuje nam wsparcie merytoryczne i doradcze w sprawach związanych z kredytem hipotecznym. Należy jednak mieć na uwadze, że pracownik banku doradzając Nam w sprawach kredytu będzie kierował się głównie interesem banku. Kwestie, które będą najbardziej korzystne dla Nas czyli dla klienta niestety mogą zostać poruszone w małym stopniu.

Należy mieć na uwadze, że nikt nie zadba o Twój interes lepiej niż Ty sam!

W całym gąszczu informacji bankowych, chwytów marketingowych czy technik sprzedażowych jakimi posługują się bankierzy łatwo jest stracić orientacje. Dlatego niezbędne jest zgłębienie podstawowej wiedzy na temat kredytów hipotecznych, tak aby z pełna świadomością zawrzeć z bankiem umowę kredytową, która jest przeważnie na kilka, a nawet kilkanaście lat.

Po podpisaniu umowy kredytowej jesteśmy już skazani na spłatę kredytu do samego końca. I nie ma nic gorszego niż myśl o tym, że spośród wszystkich dostępnych ofert na rynku w pospiechu wybrana została ta najmniej korzystna dla kredytobiorcy.

Nie jest łatwo odnaleźć się w słownictwie i regulacjach bankowych. Zwłaszcza osobom nie związanym z branżą kredytową. Jest to specyficzna dziedzina.

Dlatego jeżeli stoisz przed wyzwaniem wyboru kredytu hipotecznego to z pewnością zastanawiasz się nad tym:

 • Który kredyt hipoteczny wybrać?
 • Na co zwrócić uwagę?
 • Co jest najważniejsze dla mnie jako kredytobiorcy?
 • Jakie kryteria analizować?
 • Skąd biorą się niektóre opłaty, koszty kredytu?
 • Jak mogę poprawić swoją zdolność kredytową?
 • Czy skorzystać z pomocy doradcy kredytowego?
 • Ile kosztuje pomoc doradcy kredytowego?
 • Z jakich narzędzi skorzystać przy porównywaniu ofert?

Ofert kredytów hipotecznych jest bardzo dużo. Banki kuszą często promocjami, wielkimi sloganami reklamowymi. Należy jednak uważnie każdą taką promocję przeanalizować pod każdym kątem. Nie należy pochopnie i pod presją czasu podejmować decyzji. Często pracownicy banku wywierają na kliencie duży nacisk, aby klient wybrał właśnie ich ofertę.

Sprzedawcy kredytów hipotecznych wymuszają podjęcie decyzji używając czasami nieetycznych technik. Są bezwzględni działając tylko z korzyścią dla dużych korporacji bankowych. Przeciętny człowiek może czuć się z tego powodu przytłumiony i zdezorientowany. Nie należy jednak się obawiać i z pełną świadomością wybrać najbardziej korzystną ofertę kredytową dla Nas.

Podstawowe pojęcia takie jak marża, oprocentowanie, WIBOR, stopy procentowe mogą wprowadzać klienta w zakłopotanie. Jeżeli nie wiesz jaką ofertę wybrać i co najważniejsze jak znaleźć najbardziej korzystną ofertę dla siebie to skorzystaj z nagrania wideo, które możesz otrzymać już TERAZ.

Po obejrzeniu materiału wideo będziesz potrafił/a:

 • Przeanalizować najważniejsze elementy kredytu hipotecznego.
 • Wyszukać najkorzystniejsze oferty kredytów hipotecznych dostępne na rynku.
 • Porównać zebrane oferty.
 • Samemu bez doradcy kredytowego wybrać kredyt hipoteczny.
 • Obniżyć do minimum i pozostawiając tylko te obowiązkowe koszty związane z zawarciem umowy kredytowej.
 • Wygrać z bezwzględnymi i działającymi nieetycznie bankierami.
 • Dobrać najkorzystniejsze dla własnej sytuacji finansowej parametry kredytu hipotecznego.
 • Rozróżnić korzystne od niekorzystnych ofert kredytowych.
 • Poruszać się w terminologii regulacji bankowych.
 • Samodzielnie podejmować decyzje, które będą miały bezpośredni wpływ na Twoją sytuację finansową w przyszłości.

Wideo trwa 79:46 minut i kładzie ogromny nacisk tylko na sprawdzone i praktyczne metody. Już teraz wybór kredytu hipotecznego może stać się o wiele łatwiejszy. Dostęp do materiału wideo przekazuję za pośrednictwem poczty e-mail po opłaceniu zamówienia.

Dostęp do materiałów otrzymujesz za opłatą, ponieważ jest tak, że człowiek jeśli otrzymuje za darmo to nie szanuje tego. Wiem po sobie, że jak za coś zapłacę to podchodzę z większym zaangażowaniem do tematu. A to właśnie od Twojego zaangażowania i skupienia zależy czy osiągniesz sukces.

KLIKNIJ TU I ZAMÓW TERAZ

KORZYŚCI jakie daje Tobie bezpośrednio zebrany i omówiony materiał za pomocą nagrania wideo:

 • Zredukowanie czasu do minimum przy poszukiwaniu ofert kredytowych.
 • Zmniejszenie całkowitego kosztu kredytu.
 • Nabycie umiejętności korzystania z bezpłatnych narzędzi dostępnych w Internecie służących do komputerowego wspomagania podjęcia najlepszej decyzji.
 • Wyeliminowanie presji czasu przy podejmowaniu kluczowych decyzji.
 • Osiąganie sukcesu przy negocjacjach prowadzonych z bankiem.
 • Roczny dostęp do materiału wideo.

Jeżeli planujesz zaciągnąć kredyt hipoteczny w najbliższej przyszłości to już TERAZ przygotuj się, aby później nie tracić czasu. Satysfakcja z wyboru najkorzystniejszej oferty kredytowej jest BEZCENNA. Przede wszystkim należy świadomie podejmować decyzję związane z kredytem hipotecznym, ponieważ skutki nieprawidłowej decyzji mogą wystąpić dopiero po czasie.

Wybór kredytu hipotecznego to zobowiązanie na lata, ten kurs może sprawić, że będziesz w stanie samodzielnie i z sukcesem przejść przez cały proces od wyboru po podpisanie umowy kredytowej najbardziej korzystnej dla CIEBIE.


Posłuchaj opinię klientów


Witaj Michał

Nawet nie wiem jak mam Ci dziękować za ten kurs wideo. Dlatego w podziękowaniu napiszę parę słów. Jak będziesz chciał to udostępnij to gdzie chcesz albo zachowaj dla siebie. Sporo się nachodziłem przy kredycie hipotecznym. A z racji, że jest to zobowiązanie na dłuuugie lata chciałem się przygotować jak najlepiej. I im więcej wizyt złożyłem w banku tym bardziej czułem się zagubiony w tym szumie informacyjnym i pod natłokiem wszystkich tych danych procenty, marże, odsetki, prowizje na samą myśl głowa mnie bolała po każdym wyjściu z banku. Twój kurs jest bardzo merytoryczny i naładowany treścią najwyższej jakości. tym bardziej mi się podoba, że jesteś praktykiem i nie lejesz zbędnie wody. Jak każdy mógłby przejść przez ten kurs przed pierwszą wizytą w banku i przed wybraniem kredytu hipotecznego to ludzie byliby bardziej świadomi i według mnie podejmowali by lepsze decyzje. Tak też było w moim przypadku gdyby nie Twój kurs to pewnie teraz sfrustrowany płacił bym najgorsze raty w moim życiu. A tak nie pozwoliłem sobie nawinąć makaronu na uszy i wybrałem to co najlepsze dla mnie i mojego portfela

Dziękuję!
Mariusz „Mario” Kończak


Cześć!

W moim banku, w którym miałem konto od zawsze, odmówiono mi kredytu na moje wymarzone mieszkanie. Zaryzykowałem i skorzystałem z kursu wideo.. Żyjemy w czasach gdzie banki rosną jak grzyby po deszczu. I właśnie w tym kursie dowiedziałem się jak wybrać odpowiedni banki, i że nie musi to być bank, z którym jestem związany od dawna. Rozwiązania i metody prezentowane w kursie przypadły mi do gustu. Najważniejsze jest to, że działają i osoba prowadząca sama je sprawdziła w realnym świecie. To, że bank ma tam swoje wymagania nie znaczy, że ja się muszę na nie godzić. Przecież to ja będę spłacał ten kredyt i to dla mnie on ma być korzystny a nie dla jakiejś tam firmy.

Rafał Błaszczyk


 

Pamiętaj Jesteś wolny/a od ryzyka – gwarancja zwrotu pieniędzy”. Nic nie ryzykujesz. W przeciągu 14 dni od zakupu, jeśli uznasz, że z jakiegoś powodu otrzymana wiedza nie spełnia Twoich oczekiwań, masz prawo bez zbędnych formalności zażądać zwrotu wpłaty. I ją otrzymasz, ponieważ otrzymujesz 100% gwarancje zwrotu pieniędzy.

Twoje dane i pieniądze są w pełni bezpieczne, ponieważ płatność jest realizowana przez firmę Przelewy24.

Gdybyś miał problemy z wykonaniem zamówienia pisz na michal(at)finansewpraktyce.pl
lub dzwoń na numer telefonu: 691 034 814 (można pisać smsy)

przelewy24

Regulamin       Polityka prywatności
Kontakt

Kurs Stworzył:

Cześć jestem Michał Kata 🙂

Interesuję się finansami i inwestycjami finansowymi. Każdego dnia zastanawiam się jak zaciągnąć do ciężkiej pracy swoje pieniądze tak, żeby to one pracowały na mnie nie ja na nie.

Wszystko po to, ponieważ nie wierzę w państwowy, powszechny system emerytalny. Zdaję sobie sprawę, że nikt poza mną nie zadba o moje finanse, a także o przyszłość moją i moich najbliższych.

Na swoim koncie nie mam żadnych spektakularnych bankructw czy jednorazowych strzałów, które mnie obsypały milionami złotych. Moja historia jest nudna jak każda inna.

Na co dzień prowadzę kilka przedsięwzięć w internecie i stacjonarnie. Uwielbiam pomagać ludziom. Chętnie dzielę się własnymi doświadczeniami z innymi. Problemy napotkane na swojej drodze zamieniam na wyzwania, które mobilizują mnie każdego dnia do pracy.

Najczęściej zadawane pytania:

1. W jakiej formie jest kurs?

Kurs jest w formie e-learningu czyli bierzesz w nim udział bez wychodzenia z domu, wystarczy dostęp do Internetu. Nie musisz być ciągle przy komputerze. Materiał otrzymasz po opłaceniu zamówienia na maila i możesz go przerobić, kiedy będziesz mieć czas.
2. Kiedy otrzymam dostęp do kursu?
Do 24 godzin od momentu zaksięgowania płatności za kurs.
3. Jak mogę zapłacić za kurs?

Najszybciej Działające Płatności (do kilku sekund):

Karta kredytowa.

Transfery internetowe (różne rodzaje banków).

Wolniejsze przelew bankowy tradycyjny i poczta (tylko w czasie pracy poczty i banków, przelew może iść 2-3dni).

Jeśli nie możesz zapłacić elektronicznie, to skorzystaj z opcji zapłaty na poczcie lub w tradycyjnym banku.

Jeśli przebywasz za granicami Polski, to możesz zapłacić kartą płatniczą.

4. Nie chcę, żeby ktoś się dowiedział, że kupiłem/am taki produkt.

Szanuję Twoją prywatność. Dlatego, każdy klient jest traktowany z pełną anonimowością. Twoje dane i pieniądze są w pełni bezpieczne, ponieważ płatność jest realizowana przez firmę Przelewy24. Po opłaceniu zamówienia Na przelewie też nic nie będzie o tym czego dotyczy przelew. Produkt zostaje wysłany na adres email, który podajesz podczas zamówienia. Nikt więcej poza nami nie dowie się o tym zamówieniu.
5. Czy otrzymam fakturę VAT za kurs?

Tak, wystarczy napisać maila z taką informacją po opłaceniu zamówienia.

Cena 499zł Tylko teraz za 99zł

KLIKNIJ TU I ZAMÓW TERAZ