Kryptowaluty Jak Zacząć

Niegdyś pieniądze cyfrowe występowały tylko w bajkach lub filmach science fiction. W obecnych czasach kryptowaluty są już faktem. Technologia ta rozwija się bardzo dynamicznie.

Od ładnych paru lat popularność tego zjawiska i świadomość wśród ludzkości na całym świecie wzrasta w zastraszającym tempie.

Jest to naturalna kolej rzeczy w postępie cywilizacyjnym. Tak samo jak kiedyś pieniądz tradycyjny (monety, banknoty) trafiły do bankowości elektronicznej za pośrednictwem Internetu. Tak teraz pieniądz cyfrowy jakim są kryptowaluty mocno się rozpycha w codziennym życiu.

Na całym świecie w krajach rozwiniętych kryptowaluty już są obecne od lat. Można nimi płacić za realne, prawdziwe produkty w sklepach internetowych. Można nimi handlować na giełdach. Można także wymieniać na tradycyjne pieniądze.

Poza tym , że kryptowaluty pełnią funkcję pieniądza to nie wiem czy wiesz, one powstały w odpowiedzi na światowy kryzys finansowy, który był w latach 2007-2009.

Zostały stworzone jako alternatywa dla tradycyjnych pieniędzy nad którymi władzę sprawują rządy, banki oraz wielkie instytucje finansowe.

Są one niejako manifestem przeciwko bezwzględnym ludziom, którzy obecnie stoją na władzy i kierują światowymi finansami niczym wielki brat. Kryptowaluty są wyrazem wolności i niezależności.

Tak czy owak one są i będą coraz bardziej popularne i nikt tego nie zatrzyma.

Dlatego jeśli jeszcze nie zainteresowałeś się tym tematem to tym bardziej warto, żeby nie obudzić się z tzw. „ręką w nocniku”.

Kryptowluty wypierają tradycyjne pieniądze

Może nie dziś, może nie jutro (kiedy? nie wie nikt), jednak krytpowaluty to pieniądze przyszłości.

Bez względu na to czy nam się to podoba czy nie, tej technologii nie da się zatrzymać. Ludzie, którzy już nimi się posługują musieliby przestać ich używać. Wtedy najprawdopodobniej idea by padła.

Nie wnikając jednak za mocno w szczegóły i genezę ich powstania jedno jest pewne. Lepiej dowiedzieć się jak one działają i obyć się w ich funkcjonowaniu już dziś.

Bo jutro może już być za późno i kto nie będzie potrafił posługiwać się kryptowalutami to nie będzie potrafił zapłacić za jedzenie, opłacić rachunków, kupić artykułów potrzebnych do życia co może utrudnić jego funkcjonowanie we współczesnym świecie.

Nie bądź zacofany

Z każdą nową rzeczą tak jest, że jeśli ktoś nie potrafi się nią posługiwać to jej nie używa. A czy wyobrażasz sobie w dzisiejszych czasach kogoś, kto nie potrafi się posługiwać pieniędzmi?

Zakładam, że tradycyjnymi walutami takimi jak złote, euro czy dolary potrafi się posługiwać każdy. Inaczej trudno byłoby mu przetrwać na tym świecie.

Tym bardziej powinieneś nauczyć się posługiwać kryptowalutami, ponieważ jest to pieniądz przyszłości. A jak wiesz, jeśli sam się nie zainteresujesz tematem to świąt Cię przegoni i zostaniesz w tyle.

Kiedyś Internet dziś pieniądz cyfrowy

Pamiętasz jak jeszcze kilka lat temu było z Internetem? Kto używał poczty e-mail? Kto korzystał z bankowości elektronicznej czy z social media, portali typu Facebook? Dzisiaj jeśli tego nie robisz to masz utrudnione funkcjonowanie we współczesnym świecie.

Kiedyś Internet był raptem u sołtysa lub w kafejce internetowej. Dzisiaj, każdy go ma w telefonie, który jest w kieszeni.

Przez Internet możesz dzisiaj zrobić bardzo wiele. Opłacić rachunki, zrobić zakupy, skomunikować się z rodziną, znajomymi czy wykorzystywać go do nauki, zabawy, pracy lub rozrywki.

Tak samo jak kiedyś Internet wkraczał powoli do naszego życia, po czym rozpędził się nieubłaganie i dzisiaj jest niczym maszyna nie do zatrzymania. Tak samo dzieje się to tu i teraz z pieniędzmi cyfrowymi jakim są kryptowaluty.

Ta technologia dokonuje rewolucji na naszych oczach.

Zacznij już dziś

Jak z każdą nową rzeczą na początku możesz nie wiedzieć jak się za to zabrać. Portfele, giełdy, bitcoin, etherum, blockchain, klucz publiczny, klucz prywatny i wiele innych, nowych, często skomplikowanych pojęć.

Każda branża ma swoje określone słownictwo. Nie masz się czego obawiać. To są rzeczy, których może się nauczyć każdy, kto tylko chce.

Rozumiem Twoje zakłopotanie i normalnym jest, że możesz nie wiedzieć od czego zacząć. Dlatego przygotowałem dla Ciebie instruktaż nagrany na wideo. Możesz go obejrzeć niczym film w telewizorze i dowiedzieć się krok po kroku jak używać kryptowalut.

Z materiału wideo dowiesz się:

 • Jak kupić kryptowaluty,
 • Gdzie można kupić kryptowaluty,
 • Co zrobić z nimi po ich zakupie,
 • Gdzie je przechowywać,
 • Jak się zabezpieczyć przed kradzieżą,
 • Jak korzystać z kryptowalut,
 • Jak odbierać płatności w kryptwalutach,
 • Jak robić płatności w kryptowalutach,
 • Z jakich narzędzi korzystać,
 • Co będziesz potrzebować, żeby posługiwać się kryptowalutami,
 • Jak zabezpieczyć swoje kryptowaluty,
 • Jakie są rodzaje portfeli cyfrowych,
 • Jak robić przelewy,
 • Jak używać kryptowalut.

KLIKNIJ TU I ZAMÓW TERAZ

To jest swoista instrukcja obsługi kryptowalut. Wszystko co najważniejsze w jednym miejscu, same konkrety. Cały materiał wideo kładzie nacisk na pokazanie Tobie jak od zera nabyć kryptowaluty i posługiwać się nimi na co dzień.

Nie musisz mieć, żadnej wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Ten wideo poradnik powstał dla ludzi kompletnie niewtajemniczonych. Nie musisz posiadać, żadnych umiejętności. Po przerobieniu tego wideo poradnika będziesz potrafić samodzielnie posługiwać się kryptowalutami.

Dzięki temu bez problemu odnajdziesz się w obecnej rzeczywistości, która tak dynamicznie się zmienia i nie czeka no ludzi, którzy są totalnymi ignorantami w tym temacie.

Zaskocz technologię i świat już dziś poprzez poznanie wszystkich najważniejszych i kluczowych kwestii w obsłudze pieniądza cyfrowego.

Nie zaśpij, bo wypadniesz z obiegu i postęp technologiczny Cię zaskoczy.

Podobna analogia jest do Internetu. Sam wiesz jak było, jeśli samemu nie zainteresowałeś się tematem kiedyś tam, to dzisiaj jest Ci trudno funkcjonować na tym świecie, gdyż duża większość działania obecnego świata opiera się o sieć Internet.

Dla kogo jest ten wideo poradnik:

 • Dla osób, które nic nie wiedzą o kryptowalutach,
 • Dla osób, które gdzieś coś tam słyszało o kryptowalutach ale nigdy z nich nie korzystali,
 • Dla osób, które chcą zainteresować się tematem ale nie wiedzą od czego zacząć,
 • Dla osób, które już coś zgłębiały w tym temacie ale nie wiedzą z czym to się je.

 

UWAGA w tym wideo poradniku nie dowiesz się jaką kryptowalute kupić, żeby zostać milionerem w kilka dni. Nie znajdziesz także w nim żadnych porad inwestycyjnych. Traktuj to jako instrukcję obsługi kryptowalut.

Krótki zarys kursu

 

Jak i gdzie kupić kryptowaluty

 

Jak i gdzie kupić kryptowaluty

 

Jak obsługiwać Google Authenticator

 

Jak obsługiwać Google Authenticator

 

Gdzie przechowywać kryptowaluty

 

Gdzie przechowywać kryptowaluty

 

Jak zabezpieczyć się przed cyber kradzieżą

 

Jak zabezpieczyć się przed cyber kradzieżą

 

Jak korzystać z portfela cyfrowego

 

Jak korzystać z portfela cyfrowego

 

Wysyłanie i odbieranie kryptowalut krok po kroku

 

Wysyłanie i odbieranie kryptowalut krok po kroku

 

 

Cena 297zł Tylko teraz za 97zł

KLIKNIJ TU I ZAMÓW TERAZ

Twoje dane i pieniądze są w pełni bezpieczne, ponieważ płatność jest realizowana przez firmę Przelewy24.

przelewy24

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Pamiętaj Jesteś wolny/a od ryzyka – gwarancja zwrotu pieniędzy”. Nic nie ryzykujesz. W przeciągu 14 dni od zakupu, jeśli uznasz, że z jakiegoś powodu otrzymana wiedza nie spełnia Twoich oczekiwań, masz prawo bez zbędnych formalności zażądać zwrotu wpłaty. I ją otrzymasz, ponieważ otrzymujesz 100% gwarancje zwrotu pieniędzy.

Gdybyś miał problemy z wykonaniem zamówienia pisz na michal(at)finansewpraktyce.pl
lub dzwoń na numer telefonu: 691 034 814 (można pisać smsy)

Regulamin       Polityka prywatności
Kontakt

Kurs Stworzył:

Cześć jestem Michał Kata 🙂

Interesuję się finansami i inwestycjami finansowymi. Każdego dnia zastanawiam się jak zaciągnąć do ciężkiej pracy swoje pieniądze tak, żeby to one pracowały na mnie nie ja na nie.

Wszystko po to, ponieważ nie wierzę w państwowy, powszechny system emerytalny. Zdaję sobie sprawę, że nikt poza mną nie zadba o moje finanse, a także o przyszłość moją i moich najbliższych.

Na swoim koncie nie mam żadnych spektakularnych bankructw czy jednorazowych strzałów, które mnie obsypały milionami złotych. Moja historia jest nudna jak każda inna.

Na co dzień prowadzę kilka przedsięwzięć w internecie i stacjonarnie. Uwielbiam pomagać ludziom. Chętnie dzielę się własnymi doświadczeniami z innymi. Problemy napotkane na swojej drodze zamieniam na wyzwania, które mobilizują mnie każdego dnia do pracy.

Poniżej opinie niektórych kursantów:

 

Najczęściej zadawane pytania:

1. W jakiej formie jest kurs?

Kurs jest w formie e-learningu czyli bierzesz w nim udział bez wychodzenia z domu, wystarczy dostęp do Internetu. Nie musisz być ciągle przy komputerze. Materiał otrzymasz po opłaceniu zamówienia na maila i możesz go przerobić, kiedy będziesz mieć czas. 

2. Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Do 24 godzin od momentu zaksięgowania płatności za kurs.

3. Jak mogę zapłacić za kurs?

Najszybciej Działające Płatności (do kilku sekund):

Karta kredytowa.

Transfery internetowe (różne rodzaje banków).

Wolniejsze przelew bankowy tradycyjny i poczta (tylko w czasie pracy poczty i banków, przelew może iść 2-3dni).

Jeśli nie możesz zapłacić elektronicznie, to skorzystaj z opcji zapłaty na poczcie lub w tradycyjnym banku.

Jeśli przebywasz za granicami Polski, to możesz zapłacić kartą płatniczą.

4. Nie chcę, żeby ktoś się dowiedział, że kupiłem/am taki produkt.

Szanuję Twoją prywatność. Dlatego, każdy klient jest traktowany z pełną anonimowością. Twoje dane i pieniądze są w pełni bezpieczne, ponieważ płatność jest realizowana przez firmę Przelewy24. Po opłaceniu zamówienia Na przelewie też nic nie będzie o tym czego dotyczy przelew. Produkt zostaje wysłany na adres email, który podajesz podczas zamówienia. Nikt więcej poza nami nie dowie się o tym zamówieniu.

5. Czy otrzymam fakturę VAT za kurs?

Tak, wystarczy napisać maila z taką informacją po opłaceniu zamówienia.

Cena 297zł Tylko teraz za 97zł

KLIKNIJ TU I ZAMÓW TERAZ