Wszystko Co Musisz Wiedzieć Na Temat Zakupu Nieruchomości, Czyli Jak Najtaniej Kupić Nieruchomość

jak najtaniej kupic nieruchomosc

Rynek nieruchomości rządzi się swoimi prawami. Do transakcji należy się odpowiednio przygotować. Zakup nieruchomości jest to czynność bardziej skomplikowana niż zakup chleba. Ponadto chleb kupujesz codziennie i konsumujesz w jeden lub kilka dni. Natomiast nieruchomość kupuje się raz kiedyś, niekiedy nawet raz w życiu.

Bez względu na częstotliwość z jaką kupujesz mieszkanie czy dom należy znać wszystkie prawa i obowiązki jakie panują na rynku nieruchomości. Nieznajomość prawa nie zwalnia Cię z niestosowania jego. A brak wiedzy w danym zakresie często prowadzi do bolesnych błędów.

Jak kupisz nieświeży chleb to najwyżej stracisz parę złotych. Jak kupisz nieodpowiednią nieruchomość to możesz stracić oszczędności życia!

Nie bez kozery mówię o tym chlebie, ponieważ niegdyś właśnie tak podchodziłem do zakupu nieruchomości. Lekceważyłem zasady jakimi kieruje się rynek nieruchomości i do transakcji zakupu podchodziłem z równą lekkością co do zakupu chleba.

Bagatelizowałem to do czasu, kiedy nie kupiłem mieszkania z dzikimi lokatorami, których mimo to, że byłem nowym właścicielem mieszkania nie mogłem ich eksmitować…

Była to najdroższa i najgorsza lekcja w moim życiu, a wszystko przez brak pokory, lekceważenie zapisów w księdze wieczystej, niewiedzy, braku doświadczenia i nieprzywiązywania należytej uwagi do transakcji jaką jest zakup nieruchomości.

Nauczony na własnych błędach postanowiłem podzielić się swoim doświadczeniem właśnie z Tobą. Dlatego skoro tu trafiłeś jestem pewien, że na tym skorzystasz i uchronisz się przed stratą pieniędzy, a także zakup nieruchomości będzie Twoim najlepszym zakupem w życiu.

Jeżeli stawiasz pierwsze kroki w samodzielnym życiu i jesteś przed zakupem nieruchomości to KONIECZNIE powinieneś się zapoznać z wideo. W przypadku, gdy zamierzasz zmienić nieruchomość, a poprzedni zakup przeprowadził za Ciebie pośrednik nieruchomości to dowiesz się jak OSZCZĘDZIĆ przy zakupie nieruchomości.

Zanim zrobisz rozeznanie ofert dostępnych nieruchomości na sprzedaż, powinieneś poznać od kuchni całą procedurę zakupu nieruchomości co wpłynie bezpośrednio na:

 1. Zredukowanie kosztów transakcji zakupu.
 2. Zminimalizowanie czasu jaki trzeba poświęcić na wszystkie obowiązkowe sprawy związane z zakupem.
 3. Skrócenie całego procesu zakupu nieruchomości.
 4. Wykluczenie, niektórych kosztownych elementów istniejących przy zakupie.
 5. Uniknięcie straty.

Nie daj się naciągnąć

W sytuacji, gdy brakuje Nam wiedzy z danego zakresu łatwo jest Nami manipulować i wmawiać, że coś jest dla Nas obowiązkowe. Dlatego, należy uniknąć tego, że ktoś wykorzysta na Naszą niekorzyść brak Naszej wiedzy i doświadczenia.

A z pewnością doświadczenia na samym początku brakuje, dlatego koniecznie zapoznaj się z materiałem wideo, który przedstawia podejście praktyczne osoby z doświadczeniem przy zakupie nieruchomości.

W materiale wideo omówione zostały najważniejsze kwestie:

 • Co zrobić w przypadku zakupu nieruchomości na kredyt.
 • Jak sprawdzić nieruchomość przed zakupem.
 • Wiarygodne i rzetelne źródła potwierdzające stan prawny nieruchomości.
 • Jak znaleźć bank, który udzieli kredytu na zakup.
 • Jakie zapisy zawrzeć w umowie, żeby się zabezpieczyć.
 • Najważniejsze elementy umowy zakupu.
 • Z czyjej pomocy muszę skorzystać obowiązkowo.
 • Formalności przed zakupem.
 • Jaką wybrać formę płatności za nieruchomość.
 • Jak sprawdzić nieruchomość po zakupie.
 • Na co zwrócić uwagę przy odbiorze nieruchomości.
 • Obowiązki kupującego, obowiązki sprzedającego czyli w czyim zakresie jakie czynności powinny zostać wykonane.
 • Formalności po zakupie nieruchomości.
 • Czas trwania całego procesu zakupu.
 • Przebieg całej procedury, czyli w którym momencie co załatwić.

Tak naprawdę wszystko co powinieneś wiedzieć przed zakupem nieruchomości dostępne dla CIEBIE, zebrane w jednym wideo trwającym 67:07 minut. Wideo otrzymujesz za pośrednictwem poczty email i dostępne jest przez rok od momentu opłacenia zamówienia. Cena wynosi 19zł.

Dostęp do materiałów otrzymujesz za opłatą, ponieważ jest tak, że człowiek jeśli otrzyma coś za darmo to nie szanuje tego. Wiem po sobie, że jak za coś zapłacę to podchodzę z większym zaangażowaniem do tematu. A to właśnie od Twojego zaangażowania i skupienia zależy czy osiągniesz sukces.

KLIKNIJ TU I ZAMÓW TERAZ

Po zapoznaniu się z materiałem wideo cały proces zakupu nieruchomości nie będzie już dla Ciebie żadną tajemnicą i będziesz potrafił samodzielnie:

 • Przejść przez całą procedurę związaną z zakupem nieruchomości.
 • Wyeliminować niepotrzebne koszty.
 • Skrócić cały czas trwania procedury zakupu.
 • Wykonać wszystkie czynności jakie są obowiązkowe dla kupującego.
 • Ustrzec się od najczęściej popełnianych błędów przy zakupie.
 • Określić potencjalne zagrożenia.
 • Zabezpieczyć się w przypadku pojawienia się niesprzyjających okoliczności.
 • Oszacować koszty transakcji.
 • Analizować podstawowe akty prawne.
 • Analizować stan prawny nieruchomości.
 • Samodzielnie sporządzić umowę przedwstępną.
 • Korzystać z darmowych źródeł, które pomagają przy podjęciu kluczowy decyzji podczas zakupu.

Zawsze możesz skorzystać z pomocy biura nieruchomości lub pośrednika obrotu nieruchomości. Wyręczy Cię z tego wszystkiego jednak należy wiedzieć, że pobierze za to sowite wynagrodzenie i w przypadku pojawienia się problemów uniknie całej odpowiedzialności.

A i tak przy zakupie nieruchomości jest szereg obowiązkowych kosztów związanych z całą procedura zakupu. Także za jedyne 19zł możesz zredukować koszty zakupu do minimum i przejść przez cały proces samodzielnie z sukcesem.

Poniżej opinie klientów o kursie wideo z serwisu udemy.com:

Poniżej opinie klientów o kursie wideo z serwisu kuvi.pl:

 


Posłuchaj opinię niektórych klientów


Cześć Michał!

Zastanawiam się dlaczego tego nie uczą w szkole. Ciężko nawet o praktyczne porady od rodziców w tym temacie. A wiedza jaką ujawniasz na wideo jest niesamowita. Triki, sztuczki o jakich nie napiszą w żadnym darmowym poradniku których jest pełno w necie.

Udając się do prawnika, doradcy czy innego eksperta to za taką godzinną poradę jaka jest w Twoim kursie wideo zapłaci się krocie więcej! Tym bardziej dziękuję że dzielisz się tak bezcenną wiedzą za tak niewiele.

Z wyrazami szacunku

Krystian Wojtalewicz


 

Pamiętaj Jesteś wolny od ryzyka – gwarancja zwrotu pieniędzy”. Nic nie ryzykujesz. W przeciągu 30 dni od zakupu, jeśli uznasz, że z jakiegoś powodu otrzymana wiedza nie spełnia Twoich oczekiwań, masz prawo bez zbędnych formalności zażądać zwrotu wpłaty. I ją otrzymasz, ponieważ otrzymujesz 100% gwarancje zwrotu pieniędzy.

Gdybyś miał problemy z wykonaniem zamówienia pisz na michal(at)finansewpraktyce.pl
lub dzwoń na numer telefonu: 579 072 439 (można pisać smsy)

Twoje dane i pieniądze są w pełni bezpieczne, ponieważ płatność jest realizowana przez firmę Dotpay S.A.

Regulamin       Polityka prywatności
Kontakt