Dofinansowanie Dla Twojej Firmy z ZUS

 • Potrzebujesz środków finansowych na zwiększenie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w swojej firmie?
 • Twoja firma jest właśnie po przeprowadzonej kontroli, która wykazała braki w ochronie Przeciw Pożarowej?
 • Brakuje Ci pieniędzy na poprawę warunków BHP i PPOŻ w zakładzie pracy?
 • Czy Twoi pracownicy skarżą się na trudne warunki pracy?
 • Chcesz zredukować a nawet i wyeliminować liczbę pojawiających się wypadków przy pracy w Twojej firmie?

W przypadku, gdy masz do czynienia właśnie z takimi pytaniami pewnie masz świadomość, że za warunki BHP i PPOŻ w miejscu pracy odpowiada pracodawca. Cała odpowiedzialność za pracownika i warunki w jakich wykonuje obowiązki służbowe spoczywa na barkach właściciela przedsiębiorstwa.

Odpowiedzialność jest ogromna. Nie zawsze mamy wpływ na to jak zachowa się pracownik, podczas gdy pojawi się jakieś zagrożenie na jego stanowisku pracy. Przeważnie to od pracownika zależy jego bezpieczeństwo w pracy, to jak jest uważny, skoncentrowany i czy skupia się na wykonywanych obowiązkach. Jednak w każdej firmie prędzej czy później może przytrafić się wypadek przy pracy.

W codziennym funkcjonowaniu całego organizmu jakim jest firma nie mamy czasu na ciągłą analizę wszystkich procesów zachodzących pod względem BHP. Niekiedy wymaga to poświęcenia sporo czasu, a w niektórych przypadkach dużych nakładów finansowych. Nawet jeżeli procesy zachodzące w Twojej firmie nie są bezpośrednim zagrożeniem dla pracowników, to może dojść do kontroli przez zewnętrzną jednostkę, która wykaże uchybienia i nieszczelności w procedurach BHP i PPOŻ w Twojej firmie.

Zatrudniając nawet tylko jednego pracownika może dojść do kontroli w Twoim przedsiębiorstwie

Każdy pracownik, nawet wykonujący pracę biurową czy administracyjna musi mieć zagwarantowane podstawowe warunki Bezpieczeństwo i Higieny Pracy. Na początku nie zawsze wiemy jakie to warunki powinniśmy zapewnić Naszym pracownikom. Przeważnie zajęci ważniejszymi zadaniami najzwyczajniej brakuje Nam czasu, żeby zgłębić wiedzę z zakresu BHP i PPOŻ.

Skupiając się na stworzeniu stanowiska pracy jest cała masa rzeczy do przeanalizowania, żeby nowe stanowisko było wydajne, zapewniało wysoką jakość procesu i wiele więcej. Podczas, gdy tworzymy nowe stanowisko inwestujemy dużo pieniędzy i czasu, aby było jak najlepsze. Następnie zatrudniamy pracownika na nowo utworzonym stanowisku pracy i często nie zdajemy sobie nawet sprawy na jakie zagrożenia może natrafić pracownik podczas wykonywania podstawowych obowiązków.

W tym momencie brakuje już przeważnie środków finansowych, żeby dodatkowo przeprowadzać audyt nowo utworzonego stanowiska pracy czy też już istniejącego. Bo przecież teraz trzeba się skupić na tym, żeby pracownik miał co robić – trzeba zapewnić mu pracę. Czyli trzeba zadbać o zamówienia czy pozyskanie zleceń dla Naszej firmy. Dochodzi jeszcze fakt, że co miesiąc należy odprowadzać obowiązkowe składki za pracownika do ZUS.

Skąd wziąć pieniądze na zapewnienie BHP i PPOŻ

Wiem, że nie każdy jest biegły i ma świadomość na co są te składki, które przedsiębiorca ma obowiązek opłacić co miesiąc za każdego pracownika do ZUS. A w tych składkach jest m.in. składka na ubezpieczenie wypadkowe, która wynosi w zależności od kategorii ryzyka w miejscu pracy od 0,67% do 3,33% podstawy wymiaru. I jest możliwość otrzymania z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych dofinansowania właśnie ze środków pochodzących z funduszu wypadkowego na tzw. Prewencję wypadkowa. Czyli na zapewnienie podstawowych i wymaganych warunków BHP i PPOŻ w Twojej firmie. Program dofinansowania wspiera przedsiębiorców udzielając bezzwrotnych dotacji.

Pieniądze można otrzymać na przeprowadzenie następujących projektów:

 • Projekty inwestycyjne – mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa technicznego czyli rozwój, modyfikacja, usprawnienie stanu technicznego maszyn, urządzeń oraz systemów i środków ochrony w Twojej firmie.
 • Projekty doradcze – mają na celu poprawę Bezpieczeństwo i Higieny Pracy oraz przeprowadzenie oceny ryzyka zawodowego, wprowadzenie procedur bezpiecznej pracy i planowanie wraz z monitorowaniem działań prewencyjnych w zakresie BHP i PPOŻ.
 • Projekty inwestycyjno – doradcze – dają możliwość przeprowadzenia działań doradczych, które zdefiniują i określą działania inwestycyjne. Czyli jest to połączenie działań opisanych powyżej.

Może brzmieć nieco skomplikowanie. Cała procedura może wydawać się bardzo czasochłonna i wymagająca sporego nakładu energii. Ja przeszedłem przez cały program dofinansowania z powodzeniem. I postanowiłem się tym podzielić w nagraniu wideo z naciskiem na praktyczne aspekty całej procedury.

W materiale wideo poznasz:

 • Czym jest program dofinansowania „prewencja wypadkowa”, który umożliwia otrzymanie bezzwrotnych środków finansowych z ZUS.
 • Na jaki cel można otrzymać pieniądze z ZUS.
 • Kto i na jakich warunkach może ubiegać się o dofinansowanie.
 • Jakie kwoty można otrzymać przy niewielkim wkładzie własnym z ZUS.
 • Do czego będziemy zobowiązani korzystając z programu „prewencja wypadkowa”.
 • W jakiej formie należy zabezpieczyć otrzymane dofinansowanie.
 • Jak zwiększyć szanse na powodzenie Twojego projektu.
 • Co jest brane pod uwagę przy wypełnieniu obowiązkowych dokumentów.
 • Ile czasu trwa cały proces dofinansowania
 • Jak wygląda cała procedura krok po kroku.
 • Gdzie składać dokumenty.

Nagranie wideo trwa dokładnie 00:57:01 minut, w którym zostały omówione najważniejsze kwestie z dużym naciskiem na ich praktyczne zastosowanie. Cena wynosi 47zł.

Dostęp do materiałów otrzymujesz za opłatą, ponieważ jest tak, że człowiek jeśli otrzymuje za darmo to nie szanuje tego. Wiem po sobie, że jak za coś zapłacę to podchodzę z większym zaangażowaniem do tematu. A to właśnie od Twojego zaangażowania i skupienia zależy czy osiągniesz sukces.

W materialne wideo prezentowane są również wymagane dokumenty, linki, strony internetowy i wszystkie narzędzia wpływające na zredukowanie czasu poświęconego na przejście całej procedury.

KLIKNIJ TU I ZAMÓW TERAZ


Jak zaczynałem prowadzenie swojej działalności to za głowę się złapałem ile wydatków i kosztów trzeba ponieść. I są to koszty obowiązkowe, które wychodzą w „praniu” takie jak prawidłowe oznakowanie miejsca pracy, zapewnienie odpowiedniej temperatury, instrukcje, regulaminy i wiele innych. Jest tego sporo. Nie dość, że zabiera to dużo czasu to jeszcze pochłania pieniądze. No i właśnie pieniądze na początek trzeba wyłożyć dosłownie na wszystko… Wcześniej nawet nie wiedziałem, że istnieje taka opcja jak pomoc finansowa z ZUS. Dzięki kursowi wideo dowiedziałem się jak pozyskać pieniądze z ZUS i to przy ograniczeniu mojego czasu, który trzeba na to poświęcić. Fakt papierologi trochę jest przy tym, jednak nie ma nic za darmo. Bez wiedzy jaką przedstawia kurs wideo nie wiem czy bym podołał całej procedurze.

Przemek


Bardzo jasno i przejrzyście przedstawione krok po kroku jak ubiegać się o pieniądze w programie prewencja wypadkowa. Fajnie, że autor sam korzystał z programu i prezentuje wszystko na praktycznym przykładzie swojej osoby. Nie ma to jak prawdziwy praktyk, a nie tylko teoretyk co przeczytał regulamin i udaje, że wszystko wie. Dodatkowo wszystko przekazane w przejrzysty sposób bez używania urzędniczego bełkotu 🙂

Pozdrawiam,

Laura K.


 

Mnie zajęło to o wiele więcej czasu niż materiał nagrany na wideo. Ale to był mój czas, który poświęciłem na przestudiowanie wszystkich wymagań stawianych przez ZUS. Ty możesz oszczędzić czas i w niespełna godzinę poznać wszystko od strony praktycznej.

Czas w Biznesie Jest Bardzo Ważny

Poza tym na co dzień przedsiębiorca ma całą masę zadań i obowiązków do zrealizowania. Wiem to, ponieważ sam jestem przedsiębiorcą i dla mnie czas jest najcenniejszy! Dostęp do wideo otrzymasz na adres mailowy podany przy złożeniu zamówienia. Po opłaceniu zamówienia wideo będzie dostępne przez rok.

Jeżeli odpowiedziałeś w sposób twierdzący na pytania, które pojawiły się na samym początku to po zapoznaniu się z materiałem wideo będziesz miał duże szanse na:

 • Zredukowanie czasu jaki poświęcisz na przebrnięcie przez całą procedurę związaną z programem dofinansowania.
 • Otrzymanie bezzwrotnych środków finansowych na zapewnienie podstawowych, wymaganych warunków BHP i PPOŻ.

A skorzystanie z darmowych środków pieniężnych jakie oferuje ZUS przedsiębiorcom w programie dofinansowania „prewencja wypadkowa” znacząco wpłynie na:

 • Wyeliminowanie wypadków na stanowisku pracy w Twojej firmie.
 • Poprawę warunków pracy takich jak oświetlenie, hałas, zapylenie, drgania, ergonomia w Twojej firmie.
 • Zwiększenie atrakcyjności Twojej oferty na rynku pracy, co może spowodować więcej chętnych pracowników chcących podjąć prace właśnie u Ciebie.
 • Zmniejszenie występowania chorób zawodowych wśród Twoich pracowników.

Cena za wideo to tylko 47zł. Ile czasu potrzebujesz, żeby zarobić 47zl? Natomiast to ile czasu zaoszczędzisz poznając praktyczną wiedze dostępna w tym wideo jest bezcenne.

O Tym Nikt Nie Mówi i Nie Pisze w Ogólnodostępnych Materiałach

Dlaczego? Być może dlatego, że szkoda na to czasu, brak chęci, mobilizacji. Dlatego zapłata takiej kwoty za poświęcony mój czas na zgłębienie wszystkich tajników związanych z dofinansowaniem udzielanym przez ZUS w zakresie „prewencji wypadkowej” jest niewielkim wydatkiem w porównaniu do kwoty jaką możesz uzyskać właśnie korzystając z tego dofinansowania.

O czasie jaki zaoszczędzisz i będziesz mógł wykorzystać go w sposób jaki zechcesz już nie wspomnę. Jeżeli czas jest dla Ciebie szalenie ważny to jeszcze jedno.

Całą procedurę (wypełnienie, złożenie dokumentów, nadzór nad realizacja i rozliczenie projektu) może w Twoim imieniu przeprowadzić osoba upoważniona przez Ciebie. Jest to na tyle wygodne, że możesz oddelegować to zadanie pracownikowi, a samemu skupić się na czym innym równie ważnym w Twoim biznesie.

Pamiętaj Jesteś wolny/a od ryzyka – gwarancja zwrotu pieniędzy”. Nic nie ryzykujesz. W przeciągu 14 dni od zakupu, jeśli uznasz, że z jakiegoś powodu otrzymana wiedza nie spełnia Twoich oczekiwań, masz prawo bez zbędnych formalności zażądać zwrotu wpłaty. I ją otrzymasz, ponieważ otrzymujesz 100% gwarancje zwrotu pieniędzy.

Gdybyś miał problemy z wykonaniem zamówienia pisz na michal(at)finansewpraktyce.pl
lub dzwoń na numer telefonu: 691 034 814 (można pisać smsy)

Twoje dane i pieniądze są w pełni bezpieczne, ponieważ płatność jest realizowana przez firmę Dotpay S.A.

Regulamin       Polityka prywatności
Kontakt

Kurs Stworzył:

Cześć jestem Michał Kata 🙂

Interesuję się finansami i inwestycjami finansowymi. Każdego dnia zastanawiam się jak zaciągnąć do ciężkiej pracy swoje pieniądze tak, żeby to one pracowały na mnie nie ja na nie.

Wszystko po to, ponieważ nie wierzę w państwowy, powszechny system emerytalny. Zdaję sobie sprawę, że nikt poza mną nie zadba o moje finanse, a także o przyszłość moją i moich najbliższych.

Na swoim koncie nie mam żadnych spektakularnych bankructw czy jednorazowych strzałów, które mnie obsypały milionami złotych. Moja historia jest nudna jak każda inna.

Na co dzień prowadzę kilka przedsięwzięć w internecie i stacjonarnie. Uwielbiam pomagać ludziom. Chętnie dzielę się własnymi doświadczeniami z innymi. Problemy napotkane na swojej drodze zamieniam na wyzwania, które mobilizują mnie każdego dnia do pracy.

Najczęściej zadawane pytania:

1. W jakiej formie jest kurs?

Kurs jest w formie e-learningu czyli bierzesz w nim udział bez wychodzenia z domu, wystarczy dostęp do Internetu. Nie musisz być ciągle przy komputerze. Materiał otrzymasz po opłaceniu zamówienia na maila i możesz go przerobić, kiedy będziesz mieć czas.
2. Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Do 24 godzin od momentu zaksięgowania płatności za kurs.
3. Jak mogę zapłacić za kurs?

Najszybciej Działające Płatności (do kilku sekund):

Karta kredytowa

Transfery internetowe (różne rodzaje banków)

Wolniejsze przelew bankowy tradycyjny i poczta (tylko w czasie pracy poczty i banków, przelew może iść 2-3dni)

Jeśli nie możesz zapłacić elektronicznie, to skorzystaj z opcji zapłaty na poczcie lub w tradycyjnym banku.

Poniżej masz rysunek, którą opcję trzeba wybrać w oknie DOTPAY, aby móc zapłacić na poczcie lub w banku tradycyjnym. Kliknij na tej stronie w ikonę „DODAJ DO KOSZYKA” i następnie wybierz płatność na poczcie, tak jak na obrazku poniżej.

Jeśli przebywasz za granicami Polski, to możesz zapłacić kartą płatniczą

zobacz obrazek poniżej:


Jeśli posiadasz konto w zagranicznym banku (poza Polską), to możesz zapłacić wybierając CinkciarzPAY. Umożliwia wymianę środków dostępnych   w ramach portfela na dowolną z 26 walut, a sama płatność realizowana jest dosłownie w kilka kliknięć i nie wiąże się z dodatkowymi opłatami dla kupującego

zobacz obrazek poniżej:


4. Nie chcę, żeby ktoś się dowiedział, że kupiłem/am taki produkt.

Szanuję Twoją prywatność. Dlatego, każdy klient jest traktowany z pełną anonimowością. Twoje dane i pieniądze są w pełni bezpieczne, ponieważ płatność jest realizowana przez firmę Dotpay S.A. Po opłaceniu zamówienia Na przelewie też nic nie będzie o tym czego dotyczy przelew. Produkt zostaje wysłany na adres email, który podajesz podczas zamówienia. Nikt więcej poza nami nie dowie się o tym zamówieniu.

5. Czy otrzymam fakturę VAT za kurs?

Tak, wystarczy napisać maila z taką informacją po opłaceniu zamówienia.

Cena 99zł Tylko teraz za 47zł

KLIKNIJ TU I ZAMÓW TERAZ