Jak dorobić się milionów?

 

Jak dorobić się milionów

Recepta na zarabianie pieniędzy może być dla każdego inna, jednak można znaleźć w tym wspólny mianownik.

Jeśli zastanawiasz się jak dorobić się milionów na koncie to posłuchaj o tym Panu tu

Temat na tyle kontrowersyjny, że możesz powiedzieć, że tylko złodzieje i oszuści dorabiają się dużych pieniędzy.

Będę Cię namawiać do tego, żebyś zmienił ten tok rozumowania.

Mój znajomy opowiedział mi jak to było w jego przypadku. Przez trzy lata pracował non stop. To znaczy bez większych wyjazdów czy wojaży wakacyjnych. Była tylko praca i praca. Ewentualnie w niedzielę dzień wolny na regenerację sił.

W tej całej ciągłej pracy żona co rusz mu suszyła głowę, że po co tak ciężko pracuje, że ciągle pracują i nic z tego życia nie mają. Wyjedźmy na wakacje, odpocznijmy itp.

On starał się dać jej do zrozumienia, że nie teraz. Na pewno kiedyś nadejdzie ten dzień, że wyjedziemy i odpoczniemy.

Na tamten czas mieszkali już w domu, także mieli dach nad głową, każde z nich miało samochód także niczego im nie brakowało.

Po trzech latach ten Pan pyta swojej żony „Kochanie co chcesz nowy dom czy nowego Mercedesa?”.

Ona pomyślała hmm, dom mamy, jednak samochód już jakiś taki stary to niech będzie nowy Mercedes.

Mąż kupił jej nowego Mercedesa, postawił nowy dom i jeszcze pojechali na długo wyczekiwane i upragnione wakacje.

To wszystko nie byłoby możliwe gdyby nie jego skupienie na pracy, a także jego biznes, bo na etacie małe prawdopodobieństwo dorobienia się milionów.

A jaki biznes prowadził?

Handel. Ponieważ w handlu masz możliwość skalowania i automatyzowania biznesu jak mało gdzie.

W usługach, które wykonujesz własnymi rękoma małe szanse na dorobienie się milionów, ponieważ jesteś tylko człowiekiem i masz ograniczone moce, a także czas.

Poza tym będąc na przykład najlepszym fryzjerem w Polsce możesz zarabiać dużo. Jednak pojawi się ograniczenie tego typu, że ludzie będą chcieli, żebyś to Ty ich strzygł, bo jesteś w tym najlepszy, a nie Twój pracownik.

Okey, możesz otwierać salony fryzjerskie pod swoją nazwą, jednak to długa droga bez gwarancji sukcesu.

W handlu zwłaszcza w dzisiejszych czasach jak chcesz zwiększyć swój obrót to wystarczy zacząć sprzedawać przez Internet.

Załóżmy, że sprzedajesz już na Allegro i chcesz powiększyć rynki zbytu co robisz? Wystarczy, że zakładasz konto na innych serwisach tego typu na przykład Ebay lub Amazon.

Następnie tłumaczysz swoje oferty na inne języki i już jesteś na innych rynkach bez większego ryzyka, bez dużych inwestycji.

Poza tym, jeśli chcesz zarabiać miliony to musisz służyć milionom ludzi. W usługach czy będąc rzemieślnikiem trudno jest obsługiwać miliony ludzi w krótkim czasie. Handlując chociaż by przez Internet sprzedać milion produktów to kwestia czasu.

Jednak w Internecie czy też za pomocą sieci Internet jest to możliwe.

Tak czy inaczej bez względu na to jaką drogę obierzesz do zarobienia dużych pieniędzy w swoim życiu. To obawiam się, że bez ciężkiej i długotrwałej pracy się nie obejdzie.

Jeśli zastanawiasz się jak dorobić się milionów to wybieraj zajęcia, które w łatwy sposób da się skalować i automatyzować.

Omijaj prace, w których jesteś wynagradzany za czas, który w niej spędzisz. Chociażby prace, które są płatne na godziny, bez względu na to czy w niej coś zrobisz czy nie.

W pracach tego typu szybko osiągniesz sufit i więcej nie zarobisz. Jeśli chcesz się wznieść poziom wyżej w zarabianiu pieniędzy to musisz obsłużyć jak największą ilość klientów w jak najkrótszym czasie.

Jeszcze na koniec chciałbym Ci polecić książkę, którą miałem okazję przeczytać. A mianowicie Biografia Pana Jana Kulczyka.

W tej książce poznasz drogę tego Pana do wielkich pieniędzy. Okey Pan Kulczyk pierwszy milion dostał od ojca. Jednak to jest też wielka sztuka z miliona zrobić kolejne miliony i nie zbankrutować.

Są ludzie, których zapytasz co by zrobili jakby teraz dostali milion. To większość odpowiedzi kręci się w kwestiach wydania go. Na dom, mieszkanie, samochód, wakacje i inna konsumpcja.

Mało kto jest w stanie otrzymany pierwszy milion zwielokrotnić i zrobić z niego wielki majątek. Bo taki właśnie zbudował już nieżyjący Pan Jan Kulczyk.

SUBSKRYBUJ KANAŁ na YT, a nic Cię nie ominie

POLUB na FACEBOOK

Jedna myśl nt. „Jak dorobić się milionów?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *