Rób tak przed snem, a będziesz bogaty

 

Rób tak przed snem, a będziesz bogaty

Nie wiem czy wiesz ale to co myślisz przed snem ma duży wpływ na Twoje życie.

Robisz tak przed snem?

 

Większość ludzi przed snem analizuje dzień, który minął. Co im się przytrafiło co im ktoś powiedział lub co zrobili.

Jeśli nazajutrz wyjeżdżasz na wakacje to duże prawdopodobieństwo, że przed snem myślisz czy wszystko spakowałeś albo Twój umysł kreuje negatywne scenariusze przed wyjazdem. Że coś się złego stanie, że coś się złego przytrafi w trakcie podróży.

Często też rozmyślasz o nadchodzącym dniu następnym. Jeśli zapowiada się ciężki dzień to układasz sobie w głowie plan, jak rozegrać ten dzień, żeby wszystko się udało.

Z reguły nasz umysł jest tak skonstruowany, że nakreśla negatywne scenariusze. Jest to podyktowane tym, że człowiek z natury się martwi. A bo coś się stanie, bo wypadek, bo zwolnią mnie z pracy, bo to bo tamto.

To jest w głównej mierze zasługa negatywnych informacji, które przekazują w mediach masowego przekazu.

O wpływie telewizji na Ciebie możesz posłuchać tu

Kolejna kwestia to jest to co Ty oglądasz przed zaśnięciem, czym karmisz swój umysł przed zaśnięciem. Czy są to jakieś negatywne informacje, przekazy, wiadomości, filmy.

Jeśli naoglądasz się horrorów, wypadków lub filmów dokumentalnych o mordzie, gwałcie i przemocy. To duże prawdopodobieństwo, że będziesz mieć koszmary.

Tym samym trudno Ci będzie się wyspać. Albo jak się obudzisz rano to albo włączysz drzemkę w budziku albo w ogóle go wyłączysz i pójdziesz dalej spać.

Tak samo ile razy rano miałeś taki dzień, że wstałeś tak zwaną lewą nogą?

To wszystko zasługa złego snu i tego co Ci się śniło podczas niego. Kilka pomocnych trików o tym jak się wyspać znajdziesz tu 

Dlatego dzisiaj prosty trik, który odmieni Twój sen. To jak się będziesz czuł po obudzeniu i w dłuższej perspektywie czasu przybliży Cię do tego czego chcesz od życia.

Przed zaśnięciem myśl o tym czego chcesz w życiu. Nie myśl o negatywnych rzeczach. Wyobraź sobie siebie w roli jakiej byś chciał lub wyobraź sobie życie jakie byś chciał mieć.

Jeśli chcesz być bogatym to przed zaśnięciem wyobrażaj sobie jak już jesteś bogaty. Co robisz, jakim samochodem jeździsz, jak jesteś ubrany, gdzie mieszkasz, jak spędzasz czas.

Jeśli chcesz poznać miłość życia to przed zaśnięciem kreuj sobie w głowie drugą osobę Twoich marzeń. Wyobraź sobie Twoją drugą połówkę, jak spędzacie czas, co robicie, jak razem żyjecie.

Jak marzysz o jakiejś rzeczy to wyobrażaj sobie jak już ją masz. Jak jesteś jej właścicielem i robisz z nią to o czym marzysz. Jeśli ma to być samochód, to wyobraź sobie jak w nim siedzisz, jak nim jeździsz, jaki ma być w każdym detalu.

To wszystko ma ogromny wpływ na Ciebie i Twoje życie.

Zwracaj uwagę o czym myślisz przed zaśnięciem i pamiętaj to są Twoje myśli możesz myśleć o czym lub o kim tylko chcesz.

Nikt Ci niczego nie broni w Twoich myślach robić. Tym bardziej marzyć o czymś lub o kimś. To tylko i wyłącznie Twoja wola o czym będziesz myśleć.

Ja tak samo nie zmuszę Cie do niczego namawiać.

Moją intencją jest zasygnalizować Tobie, że ogromny wpływ na Twój sen, na jego jakość, a także na to jak czujesz się z rana po przebudzeniu ma właśnie to o czym myślisz przed zaśnięcie.

Sprawdź to w praktyce. Nie ma praktycznie żadnych ograniczeń w tej metodzie, ogranicza Cię tylko i wyłącznie Twoja wyobraźnia.

Chcesz marzyć o podróży w kosmos to wyobrażaj sobie przed snem jak już jesteś podczas niej. Chcesz otworzyć firmę to przed snem kreuj sobie obrazy jak już jesteś spełnionym przedsiębiorcą.

Ludzki umysł to najpotężniejsze narzędzie tego świata. Świadomie używaj go przed snem, a zobaczysz czy coś się zmieni. Żeby była jasność. To nie stanie się z dnia na dzień. Że coś sobie dzisiaj wyobrazisz przed snem, a jutro już się obudzisz i będziesz to mieć.

Nie, to tak nie działa.

Zmiana życia to długotrwały proces, na który wpływ ma dużo elementów. Trik, o którym Ci dzisiaj powiedziałem to tylko jeden element z tej układanki. Do pełni sukcesu potrzeba jeszcze kilka innych rzeczy.

Między innymi musisz działać w tym kierunku, a nie tylko o czymś marzyć. Kiedy połączysz ciężką pracę z marzeniami to duże prawdopodobieństwo, że osiągniesz to na czym Tobie zależy.

Nie bójcie się marzyć, bo marzenia się spełniają.

SUBSKRYBUJ KANAŁ na YT, a nic Cię nie ominie 

POLUB na FACEBOOK 

7 myśli nt. „Rób tak przed snem, a będziesz bogaty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *