Nowatorski sposób zarabiania przez internet

Nie wiem czy wiesz ale możesz zarabiać pasywnie bez wkładu początkowego, bez żadnych inwestycji i umiejętności.

Wraz z rozwojem technologii informacyjnych powstają nowe formy zarabiania pieniędzy. Przy niskim zaangażowaniu bez żadnego wkładu pieniężnego możesz zarabiać. Wystarczy tylko adres e-mail i dostęp do Internetu. A to podejrzewam, że masz bo inaczej byś nie czytał tego tekstu.

Jeśli potrzebujesz dodatkowo zarobić pieniądze bez wielkiego zaangażowania to koniecznie wysłuchaj nowy odcinek na Youtube. Jeśli jeszcze tego nie robisz to ZASUBSKRYBUJ kanał i łapka w górę na youtube mile widziana.

Mityczny dochód pasywny. Sama nazwa dochodu pasywnego dla niektórych jest przereklamowana dla innych nad wyraz używana albo niekiedy dość przesadnie wykorzystywana.

Nie moja w tym rola, żeby Cię przekonywać do dochodu pasywnego czy udowadniać jego istnienie. Do tego trzeba jak do wszystkiego zresztą dorosnąć.

Z czasem jak zauważysz, że ciężka praca nie koniecznie zawsze się opłaca w takim sensie, że możesz kopać cały dzień rowy i niczego poza garbem się nie dorobić. A możesz wyszukiwać zajęć, które w początkowym stadium pochłaniają czas, a później wystarczy je nadzorować i doglądać, a one stale będą wkładać Tobie pieniądze do portfela.

Oczywiście niektóre z zajęć pasywnych są mniej lub bardziej pasywne. W każdym bądź razie istnieją prace, które można zaliczyć do dochodu pasywnego.

Dzisiaj przedstawię Ci nowy sposób na zarabianie pasywne, który jest w miarę świeży. Nie musisz mieć wiedzy, doświadczenia ani pieniędzy, żeby zacząć. Wiem brzmi jak hasło reklamowe namawiające do jakiejś piramidy finansowej 🙂

Nowatorski projekt funkcjonujący od 2017 roku nazywa się prawnik 2.0 odszkodowania za spam. I w tym projekcie naprawdę nie potrzebujesz niczego poza adresem e-mail i dostępem do Internetu.

Polega na tym, że możesz zgłosić wszelkie emaile, które wykazują znamiona spamu czyli są niechcianą i niezamówioną korespondencją elektroniczną, która przedstawia ofertę handlową lub nakłania do zakupu produktu lub usługi.

W praktyce wygląda to następująco. Wszystkie maile co do których masz pewność, że nie wyraziłeś zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych, handlowych itp. możesz zgłosić o odszkodowanie za spam.

Twoja praca to przekazanie maila czyli zrobienie zgłoszenia online na stronie projektu. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę „odszkodowania za spam prawnik 2.0” i wyskoczy jeden pionierski projekt w tym zakresie. Na ten moment jest jedna firma co się tym zajmuje.

Największe zaangażowanie w tym procesie to założenie konta e-mail, zarejestrowanie się w usłudze prawnik 2.0 i zgłaszanie wiadomości e-mail co, do których masz podejrzenie, że są spamem. Następnie jeśli Twoje zgłoszenie zostanie zaakceptowane to Twoje zgłoszenie zostaje przydzielone kancelarii prawnej i to ona w Twoim imieniu ubiega się o odszkodowanie za spam.

Jeśli sprawa zostanie wygrana to z wywalczonego odszkodowania procent pobiera firma, a pozostała część jest Tobie wypłacana. Także to ile zarobisz zależy od wysokości odszkodowania minus prowizja firmy, która je wywalczyła w Twoim imieniu.

Klasyczna procedura odszkodowawcza tylko, że w zakresie spamu jest to nowatorski projekt. Także możesz przejrzeć swoją skrzynkę i zgłosić wszystkie podejrzane wiadomości. A jak nie masz maila to założenie adresu e-mail w dzisiejszych czasach to sekund pięć 🙂

Nie zakładaj z góry, że to nie jest dla Ciebie tylko po prostu to sprawdź, a nóż, widelec, łyżka wpadnie trochę grosza do portfela. Jeśli jesteś głodny czyli masz potrzebę zarabiania pieniędzy to powinieneś próbować wszystkiego co daje taką możliwość.

Dopiero po przetestowaniu możesz stwierdzić czy to jest dla Ciebie czy nie. Zarabianie na spamie jest jak najbardziej zajęciem pasywnym. Ponieważ na początku angażujesz się na zasadzie zgłoszenia spamu, a całą resztę za Ciebie załatwia firma odszkodowawcza.

Jak nie otrzymasz odszkodowania za spam to przecież świat się nie zawali i żyjesz dalej. To może być Twoje dodatkowe i nieregularne źródło dochodu, które nie będzie Cię angażować w sposób ciągły i aktywny.

Jeśli teraz sto procent swojego życia poświęcasz na pracę, która daje pieniądze, które wystarczą na pokrycie rachunków i zakupie jedzenia to sam wiesz, że dłużej tak się nie da. I musisz zacząć szukać zajęć bardziej pasywnych, które będą dawać Ci dochód bez większego Twojego zaangażowania.

Wiadomo, że być może nie wszystkie Twoje zgłoszenia zostaną zaakceptowane przez firmę. Lub nie wszystkie Twoje zgłoszenia otrzymają od razu milionowe odszkodowania. Jednak dzięki temu, że robisz to przez Internet to możesz robić to w pracy, po pracy lub w czasie wolnym wypoczywając na łonie natury czy pod palmami.

Nie zakładaj z góry, że to nie dla Ciebie tylko wypróbuj i wtedy zdecyduj. Pamiętaj, żeby mieć więcej życia dla siebie musisz wyszukiwać zajęć w celach zarobkowych, które będą Cię z biegiem czasu coraz mniej angażować bez utraty dochodu. A Ty wtedy mając pieniądze możesz żyć jak chcesz, gdzie chcesz i z kim chcesz.

W innym przypadku będzie dalej tak jak jest. Ja Ci podałem tylko sposób jaki ostatnio znalazłem i wytestowałem. Na moje konto pierwsze pieniążki za spam już trafiły. A co Ty z tym zrobisz to już Twoja wola.

ZASUBSKRYBUJ KANAŁ na YT

POLUB na FACEBOOK

13 myśli nt. „Nowatorski sposób zarabiania przez internet

  1. Swoją drogą czy długo się czeka na wypłatę. W odszkodowaniach kiedyś robiłem (sprawy z OC) i wtedy długo się czekało na wypłatę należnej doli

  2. Najgorsze z tymi wszystkimi odszkodowaniami że trzeba długo na nie czekać. A rachunki trzeba regulować co miesiąc. A na takie odszkodowanie czeka się czasem latami. Z czego wtedy żyć? Optymalnym by było jak kwota która wpływa z odszkodowania wystarczyła na życie przez czas oczekiwania na następne odszkodowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *